5 Mart 2010 Cuma

10.Yılımızı Kutladık

Dile kolay tam 10 yıl oldu. Şimdi diyorsunuzdur ne oldu? Neyin 10. yılı ? Bloğumu takip edenler bilir çok sıkça bahsettiğim arkadaşlarımla yaptığımız gün 10.yılana girdi. Biz de bunu dışarda güzel bir yemekle kutlamak istedik:) Aylar öncesinden konuşuldu organizasyon yapıldı. Yer ve zaman belirlendi. Eşlerden izinler alındı.. Çocukları bakacak kişiler ayarlandı. Bizde o akşam güldük eğlendik kısaca çok güzel saatler geçirdik...

Günün kahramanı:).. Gülten tam 10 yıl önce doğum günü için bizi evine davet etmişti. O gün o kadar eğlendik ki; niye biz böyle toplanıp görüşmüyoruz diye sorduk? Ama bir sebep olması gerek, yoksa hep bahaneler çıkar.. O zaman gün yapalım her ay birimizin evine sıra ile gidelim.. Kuralar çekildi.. Her ay bir arkadaşımızın evine konuk olduk.. Her birimiz çalıştığımız için ev sahibine fazla yük olmasın dedik. Bir önceki ay, bir sonraki ay için aramızda menüyü belirleyip, kimimiz tatlı, kimimiz tuzlu, kimimiz salata alarak paylaştık. Hem ev sahibi için de süpriz oluyor, O günkü menüsü:)

Bir kez daha burdan iyi ki doğdun canım arkadaşımız Gülten.. Yeni yaşında her şey gönlünce olması dileğimizle..
Neler yaşandı bu 10 yılda. Hepimizin okul hayatı yeni bitip, iş hayatına başladığımız yıllardı. Birlikte tatillere gittik. Hafta sonlarıda küçük geziler düzenleyip, bir çok yerler gördük. Sinema, tiyatro günlerimiz oldu. Piknikler yaptık. Sonra bir bir evlendirdik. Dünyaya gelen bebekler için sevindik.. Gün teyzeleri olduk..Onlar büyüdü sünnet düğünleri yaptık.. Sevinçlerimizi, üzüntülerimiz paylaştık..
İyi ki varsınız sizleri çok seviyorum... Nice daha 10 yıllara...

0 yorum:

Yorum Gönder

Yorum yazabilirsiniz.